Rozjeli jsme si e-shop www.rejdiste.cz

Rejdiste.cz - hrajeme si a tvoříme

V době Covidu, kdy naši zákazníci nemohou vystavovat na veletrzích po celé Evropě, máme stále o něco méně práce, a tak jsme založili e-shop s deskovými hrami.

Deskové, společenské a karetní hry nás baví už dlouho. V poslední době, ač nedobrovolně, máme na hraní her více času a napadlo nás trochu rozšířit naši sbírku.

Nápad se nakonec přetavil až do podoby založit e-shop s hrami www.rejdiste.cz a naši sbírku her jsme tak rozšířili o stovky položek, které pro vás máme skladem k okamžitému odeslání.

Ať už vás lákají složitější společenské hry (Nemesis, Harry Potter – Boj o Bradavice, Mysterium….), klasika v podobě Carcassonne, obyčejné karetní rychlovky, u kterých je zábava zaručena (Bobří banda, Blafuj, Střelené kachny…) nebo byste rádi zabavili jednoduchými příjemnými hrami vaše nejmenší (Jurská sváča, JunkArt, Zajíček v své jamce..), pak se nezapomeňte porozhlédnout na našem e-shopu www.rejdiste.cz. Možná budete překvapeni!

rejdiste-logo

Nebyli bychom to ale my, kdybychom na e-shopu nenabízeli také něco přímo z našeho dlouholotého oboru, a tak u nás můžete zakoupit například sadu samolepicích barevných fólií na tvoření pro vaše děti, nebo naši nestárnoucí a stále oblíbenou klasiku – samolepky „Dítě v autě“!

A pokud chcete někoho obdarovat dárkem, který ho zcela jiste potěší, můžete pro něj zakoupit dárkový poukaz na nákup našeho zboží v hodnotách 500, 1 000 a 2 000 Kč. Obdarovaný si u nás určitě vybere podle svého gusta!

A na závěr – pokud na sociálních sítích nebo ve vyhledávání uvidíte reklamní banner tohoto vizuálního stylu, jsme to my :-)

Rejdiste.cz - hrajeme si a tvoříme

© Petr Beran | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top