Bezpečnostní polepy prosklených ploch Ostrava

Bezpečnostní polepy prosklených ploch

Bezpečnostní polepy prosklených ploch provádíme po celé ČR za velmi výhodné ceny.

Tentokrát jsme realizovali v jedné ostravské novostavbě, kde jsme celkově vylepili okolo 200 délkových metrů tohoto značení.

Bezpečnostní polepy skel provádíme v souladu s platnými normami a používáme kvalitní fólií, která imituje pískování skla. Na přání můžeme vyrobit značení i z jiné kontrastní barvy.

Atraktivní pro zákazníky je také fakt, že vzhledem k tomu, že máme polepy skladem, můžeme polep realizovat velmi rychle, často do několika dnů od objednání, někdy i druhý den. To ocení zejména ti zákazníci, kteří nutnost takového značení podcenili a řeší ho „na poslední chvíli“.

Zároveň také můžeme bezpečnostní polepy skel poslat poštou pro nalepení svépomocí. V takovém případě odesíláme obvykle druhý den od objednání a součástí zásilky je také stěrka a návod na lepení.

Bezpečnostní polepy skel realizujeme nejčastěji ve městech, jako je Brno, Praha, Ostrava, Třebíč, České Budějovice, Olomouc, Hradec Králové a dalších městech.

Bezpečnostní polepy skel Ostrava – fotogalerie

Bezpečnostní značení prosklených ploch v Brně Bezpečnostní značení prosklených ploch v Brně Bezpečnostní značení prosklených ploch v Brně Bezpečnostní polepy prosklených ploch Bezpečnostní polepy skel Nýrsko Bezpečnostní polepy skel Nýrsko Bezpečnostní značení prosklených ploch Bezpečnostní značení prosklených ploch

© Petr Beran | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top